iRobot Roomba i7+

iRobot Roomba i7+ on hetkel üheks moodsaimaks robottolmuimejaks, mis erinevalt enamikest teistest, pakub tõelist “käed eemal” lahendust. Robot sobib suurepäraselt inimestele, kes vajavad suurema kui 100 ruutmeetrise ala puhastamist, hindavad seda, et ei pea iganädalaselt mitmeid kordi roboti tolmukonteinerit tühjendama ning valivad vastupidavuse. Tegemist on hetkel ühe parima robottolmuimejaga ja jah – see saab suurepäraselt hakkama ka loomakarvadega.

Tarne: Maksimaalselt 48h

1,280.00

Miks osta meilt?

Jah, Sa võid tõenäoliselt internetist antud toote odavamalt leida, kuid seeläbi jääd ilma kõikidest garantiidest, mida ametliku müügikohana pakume. Meiega saad kaasa nii 2 aastase tehasegarantii kui 2 tasuta hooldust kahe aasta jooksul. Lisaks ei pakuta internetiavarustest leitud tootele Eestis mitte mingisugust ametlikku tehnilist tuge. Meie toodetele, aga küll.

Lisaks puudub sul kindlus, et saad originaaltoote ning puudub ametlike müügikohtade poolt pakutav tugi. Väike kokkuhoid pole seda väärt!

Kellele antud iRobot Roomba i7+ robottolmuimeja sobib?

iRobot Roomba i7+ sobib inimestele, kes soovib kõige kõrgemat tehnilist võimekust, mida robottolmuimeja pakkuda suudab. iRobot Roomba i7+ tähtsaimad omadused:

 • Kui on vaja, siis käib ise dokis tolmukonteinerit puhastamas ning jätkab koristust pärast seda (dokk mahutab kuni 30 roboti tolmukasti sisu)
 • Kui on vaja, siis käib ise dokis laadimas ning jätkab koristust pärast aseda
 • Puhastab suurepärasel ka vaipu
 • Saab väga hästi hakkama loomakarvadega
 • Omab kukkumisvastaseid andureid
 • Salvestab sinu kodu ning puhastab käsu peale, vaid sinu poolt valitudtoad või alad
 • iRobot tolmuimejad on tuntud oma vastupidavuse poolest. Tegemist on vaieldamatult kõige vastupidavamate isenditega
 • Ühildub aplikatsiooniga, millega saad kogu protsessi mugavalt ära seadistada

Ostuga tulevad kaasa:

 • Robot Roomba i7
 • Prügikast Clean Base™
 • 2 prügikotti
 • Laadimisdokk
 • Vajalikud juhtmed
 • Üks Virtuaalne sein
 • Kasutusjuhend

Tehnilised parameetrid:

 • Roboti mõõdud: 34cm laius x 9cm kõrgus
 • Kaal: 3.3kg
 • Aku: Liitium
 • Laadimis/tühjendamis doki mõõdud: 31 x 38 x 48 cm

iRobot Roomba i7+ Tootekirjeldus

Roomba i7 robottolmuimeja on topelt harjased ning ta kasutab 3-etapilist puhastussüsteemi. Tema imemisvõimsus on lausa kümme korda suurem kui see on eelkäijatel Rooma 600 seeriast. Roomba i7 robottolmuimeja kasutab Imprint Smart Mapping tehnoloogiat ning õpin selle abil ära sinu erinevad toad ning asjade paigutuse. Niiviisi saad talle, nutitelefoni kaudu koristama pannes, ise öelda, kas soovid kogu kodu puhastust või ainult spetsiifiliste tubade oma. Tubade täielikuks selgeks saamiseks kulub robotil 4-5 koristuskorda, mille järgselt ta neist täpse kaardi koostab.

Üheks tähtsaimaks iRobot Roomba i7+ omaduseks on temaga kaasas käiv Clean Base. Sinna suudab antud robot ise ennast ära tühjendada ning see on robottolmuimejate maailmas tõeline revolutsioon. i7 koristusjaam mahutab ära kuni 30 roboti konteineritäit prahti ning viib sinu mugavuse- ning ajavõidu teisele tasemele. Pane lihtsalt robot automaatse puhastuskalendri peale ning iga kord kui koju tuled, on kodu laitmatult puhas. Mobiiliaplikatsioon annab sulle täieliku kontrolli tema tegevuste üle. Samas on selle kasutamine lihtne ning sellega saab hakkama iga enne nutitelefonile aplikatsiooni installeerinud inimene.

Clean Base automaatne prügikast tühjendab tolmukasti iseseisvalt

Roomba i7 robottolmuimeja on mõeldud ise hakkama saama. Ta teeb kõik ise ära ning mahutab kogu prahi kuni 30 tolmukonteineri ulatuses puhastusbaasi.

Seninägematu võimsus

Uus “Power-Lifting” tehnoloogia võimaldab i7 robotil imeda mustust kuni 10x võimsamalt kui vanemad 600 seeria mudelid.

Kõrgtehnoloogia annab robotile “silmad”

Patendeeritud iAdapt 3.0 Navigeerimine koos vSLAM tehnoloogiaga annab sinu robotile nägemise. Ta suudab aru saada, kus ta juba käinud on. See tähendab omakorda lühemat tööaega ning kiiremat koristamist.

Suurepärane valik loomaomanikele

Sobib ideaalselt kodusse, kus on koerad, kassid või muud lemmikloomad. Tootekirjelduse järgi saab jagu lausa 99% karvadest.

Topelt kummist harjased

Unikaalsed silikoonist harjased ei kogu enda ümber juuksekarvu nagu näiteks seda enamus konkurentide masinatest teevad. Harjaste puhastamist ei ole enam vaja ning kogu protsess on taaskord sinu jaoks mugavam ning “nähtamatu”. Lisaks sellele on kummist harjased põrandaga paremini kontaktis ning suudavad seeläbi ka paremat puhastust pakkuda.

Imprint™ Smart Mapping võimaldab sul oma puhastuse ajastada

Nii Google Assistant kui Alexa rakendused võimaldavad sul seadet “käed Vabalt” juhtida. Masin õpib ära sinu kodu ning tubade kuju ning saab aru, mis järjekorras neid puhastada. Ta saab aru, milline tuba on köök või elutuba ning saad anda talle käskluse puhastada vaid ühte neist.

iRobot Home Aplikatsioon

Aplikatsioon on see, mis tänapäevastel robotolmuimejatel on “must have”. Saad sellega luua nii puahstusgraafiku kui ta kodunt eemal olles käivitada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top