Tagastamine

14-PÄEVANE TAGASTUSÕIGUS
Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Robotid.eu e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud. Tarbijaks loetakse füüsilist isikut, kes on ostnud Robotid.eu e-poest kaupa või teenust, mis ei seondu tema majandus- või kutsetegevusega.

Ostes Robotid.eu e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid). Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis.

2. Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama taganemise avalduse vabas vormis Robotid.eue-poe aadressil info@robotid.eu mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist.

3. Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud.

4. Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

5. Robotid.eu kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale lepingust taganemise teate saamist, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa, eeldusel, et tarbija on sama tähtaja jooksul  ehk 14 päeva jooksul kauba tagastanud.

14-päevane tagastusõigus on tuleneb vastavast seadusest ning ei ole Robotid.eu e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie garantii- ja hooldusosakonnast info@robotid.eu

Lühidalt toimige soovi korral toode tagasta järgnevalt:

  1. Saatke meile e-kiri aadressile info@robotid.eu ning andke meile mõista, et soovite toote tagastada
  2. Vastame teie kirjale hiljemalt 24h jooksul (tööpäeval) ning anname edasised juhised, kuidas toode meile saata
  3. Pärast toote meieni jõudmist, tagastame teie tellimuse eest tasutud summa täies ulatuses
Scroll to Top